Kontakt

Joanna Ochmanek

Recepcja

58 506 65 50

58 506 65 50 j.ochmanek@plichta.com.pl

Mirosław Daniek

Doradca ds. sprzedaży

601 075 872

601 075 872 m.daniek@plichta.com.pl

Michał Zyguła

Doradca ds. sprzedaży

785 334 953

785 334 953 m.zygula@plichta.com.pl

Katarzyna Drywka

Doradca ds. sprzedaży

785 334 821

785 334 821 k.drywka@plichta.com.pl

Przemysław Muchowski

Kierownik działu sprzedaży

.

. p.muchowski@plichta.com.pl

Andrzej Gruba

Doradca serwisowy

785 334 864

785 334 864 m.gruba@plichta.com.pl

Recepcja szkód komunikacyjnych

Paweł Czoska

785 334 865

785 334 865 p.czoska@plichta.com.pl

Ewelina Drzeżdżon

Dział Części i Akcesoriów

607 670 153

607 670 153 e.drzezdzon@plichta.com.pl

Sławomir Kozłowski

Kierownik Serwisu

.

. s.kozlowski@plichta.com.pl

Robert Skrzypczak

Specjalista ds. Sprzedaży

691 910 281

691 910 281 r.skrzypczak@plichta.com.pl

Piotr Kątny

Doradca Serwisowy

691 912 816

691 912 816 p.katny@plichta.com.pl

Formularz kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli podasz też adres email) (mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.
Administratorem przekazanych nam danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP). Twoje zapytanie przekażemy do realizacji wybranemu przez Ciebie Autoryzowanemu Dealerowi/ Autoryzowanemu Partnerowi Serwisowemu marki SEAT działającemu na zlecenie VGP („Preferowany Dealer”) lub do Biura Obsługi Klienta.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Preferowanym Dealerem.

Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody, możesz je cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki SEAT.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

ZGODY OPCJONALNE

Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez: